PartyDeco Létající lampion přání - bílá

PartyDeco Létající lampion přání - bílá

PartyDeco Létající lampion přání - bílá od společnosti se zárukou kvality PartyDeco je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. PartyDeco Létající lampion přání - bílá zrovna nyní za cenu 35 Kč

35 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Létající lampiony - přání jsou romantickou čínskou tradicí plnou pokory, víry a magického efektu

 
Létající lampiony přání fungují na principu horkovzdušného balónu. Po vybalení produktu si pečlivě prostudujte bezpečnostní opatření.

Vzhledem k tomu, že se pracuje s otevřeným ohněm je třeba postupovat s maximální opatrností. Horkovzdušný lampion nesmí vypouštět osoba mladší než 18 let. Před zapalováním balón rozložíme, srovnáme kruhovou obruč, kterou uchopíme a vertikálním nebo horizontálním tahem vžene do balónu vzduch. Při zapalování se stěny lampionu nesmí dotýkat hořáku s ohněm. Lepší je, pokud lampion zapalují dvě osoby. Po zapálení držíme lapion v kolmé poloze do té doby, než se ohřeje vzduch, který pomáhá lampionu vzlétnout. Balóny používejte v bezvětří. Lampion vypouštějte v prostranství, kde v jeho letové dráze nejsou budovy, sloupy vysokého napětí apod. Detailní způsob použití najdete přiložen u každého lampionu.
Často kladené otázky:

Kde všude mohu létající lucerny přání vypustit?

Téměř všude, ale s maximální obezřetností. Vyvarujte se vypouštění v blízkosti hořlavin nebo výbušnin. Dbejte na to, aby v letové dráze lampionu nebyly čerpací stanice a stožáry vysokého napětí, shromáždění většího počtu osob, domy a další překážky, ve kterých by lampion mohl způsobit požár. Vypouštění létajících přání v blízkosti letišť je zakázáno.

 
Za jakých povětrnostních podmínek smím létající lucerny přání vypouštět?

V případě deštivého počasí a vysoké vlhkosti (např. Mlhy) není vypouštění létajících přání vůbec možné. Vypouštějte létající přání pouze v klidných povětrnostních podmínkách kdy síla větru nepřesahuje druhý stupeň Beuaufortovy škály (6 - 11 km / h). V opačném případě může dojít k poškození létajícího přání, popáleninám nebo požáru. Před vypuštěním létajícího přání, zjistěte směr větru a ujistěte se, že se v letové dráze nevyskytují žádné překážky a místa se zvýšeným rizikem požáru.

 
Jak zapálit hořák na létajícím přání?

Létající přání vyjměte z obalu a zapalte malý hořák který je připevněn uprostřed bambusového rámu. Pokud hořák není připevněn, připevněte hořák k rámu před jeho zapálením. K vypuštění létajícího přání jsou potřeba dvě osoby. Jedna osoba drží létající přání tak, aby se jeho papírové stěny nedotýkaly hořáku a nedošlo k jejich propálení, druhá osoba opatrně zapaluje hořák.

Podrobný návod k použití a bezpečnostní opatření jsou přiloženy s každým létajícím přáním.

 Jakých výšek létající lucerny přání dosahují?

Hořák vydrží hořet 3 - 20 minut. V závislosti na termických podmínkách dosahují létající přání výšek mezi 200 - 500 metrů nad zemí.

Další vlastnosti: Barva Bílá. Příležitost Narozeniny. .

Party dárky a výzdoba pro každý večírek.

Název:
PartyDeco Létající lampion přání - bílá
Výrobce:
SKU:
5901157450104

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Dárky-Svíčky.cz najdete levné dárkové zboží pro všechny příležitosti, dekorace do domácnosti, kostýmy, párty předměty a nafukovací balónky. Přesvěčte se sami a pořiďte dárky pro všechny vaše blízké. Náš široký sortiment obsahuje svíčky, vonné tyčinky, keramiku, sošky, aroma lampy, žertovné předměty a další dárky. Nákupem online ušetříte spoustu času a navíc zde máte možnost vrácení zboží. Na Dárky-Svíčky.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější dárky a dekorativní předměty.
Vybírejte z nabídky
10096
produktů
70
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Dárky-Svíčky.cz