Ozdobte svůj interiér svícnem nebo kulatými malými svíčkami na společném knotu

Naše nové zákazníky nakupující svíčky bychom rádi upozornili na zajímavost našeho e-shopu- koule velikosti 3 cm. Jedná se o tradiční výrobek, sadu svíček na knotu, se kterým sklízíme úspěchy již mnoho let. Svíčky bývají velmi oblíbeným dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro potěšení. Pokud se Vám klasické tvary svíček zdají již okoukané a chcete překvapit něčím jedinečným, máme pro Vás tuto speciální nabídku. Vyzkoušejte i Vy vysoce dekorativní řetěz deseti malých 3 cm svíček na jednom knotu. Můžete si vybírat z mnoha barev svíček 3 cm koulí a vyladit tak dekoraci dle vašeho interieru a vkusu. Řetěz koulí velikosti 3 cm je opatřen praktickým háčkem k zavěšení a mističkou proti stékání vosku.

Hledáte - li svíčku pro slavnostní příležitost nebo romantickou večeři, vyzkoušejte některý z našich svícnů , které je možné kombinovat přímo s řetízkem kulatých 3 cm svíček. Kombinací svícnu a 3 cm koule získáte netradiční a nepřehlédnutelnou ozdobu interieru. Kupte si svícen a k němu sadu barevných 3 cm koulí, které budete měnit podle nálady nebo ročního období. Udělejte si doma klidný večer a povídejte si za svitu svíček na originálním svícnu.


Svíčky jako dárky

Pokud zrovna vybíráte dárky a je pro vás těžké se rozhodnout, který typ dárku bude ten pravý, zde jsme pro vás připravili několik nápadů a vhodných příležitostí, kde svíčky budou tím nejlepším řešením pro dárek. Existuje mnoho příležitostí, kdy jako dárky poslouží nejlépe dárkové svíčky . Proč zrovna svíčky? Kolem 80% celosvětového prodeje svíček je pro dekorativní účely. To znamená, že svíčka již není kupována jen pro technický účel samotného svícení, ale pro ozdobení místnosti, ozdobení prostřeného stolu, navození romantické atmosféry. Ale kdo si sám pro sebe dopřeje krásnou svíčku? Udělejte radost svým blízkým nebo známým!


Originální dekorační svíčky – deset kulatých svíček na dlouhém knotu

Věděli jste, že pouze CandleCandle má patent na dekorativní kulaté svíčky na dlouhém knotu? A jako jediní legitimní a legální výrobci si dáváme na tyto originální kulaté svíčky na dlouhém knotu velmi záležet. Efektní a ozdobné - takové jsou dekorační svíčky od CandleCandle


Pro obchodníky

Pokud máte obchod nebo velkoobchod, přijeďte se podívat do našeho skladu, kde si po telefonické domluvě můžete naše produkty prohlédnout a hlavně nakoupit za bezkonkurenční ceny. Máme širokou nabídku zboží, které vás může inspirovat k výzdobě vašeho bytu nebo k obdarování blízkých. Najdete u nás dárky pro každou příležitost, dárkové sady a mnohé další.


Něco o firmě

Vítáme Vás na našich stránkách. Zabýváme se výrobou svíček a ušních svíček a také dovozem dárkového zboží ze zemí EU. Dovážíme hlavně svíčky, ušní svíčky a doplňky ke svíčkám. Snažíme se též vyjít vstříc potřebám našich zákazníků v různých obdobích, jako jsou Vánoce a Velikonoce, nebo např. Valentýn. U nás najdete vždy nějaký dárek, pokud chcete třeba někomu udělat radost k narozeninám. Většina nabízených produktů je skladem, takže zásilku obdržíte velice brzy. A nyní něco o firmě. Společnost CandleCandle se zabývá výrobou svíček od roku 1995. Na jejím vzniku se podíleli společníci z Česka a Dánská. Každý přišel se zkušenostmi z jiného oboru - výroba svíček, design a marketing.

Náš cíl je prostý - vyrábět ty nejlepší svíčky. Díky tomu (a také velké dřině) se obrat firmy ročně zvyšuje a podíl na exportu na produkci přesáhl 50%. Doposud máme svíčky na trzích v těchno zemích: Česká Republika, Slovensko, Slovinsko, Itálie, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Německo, Rakousko, Francie a Anglie. Vyvážíme též formy a vybavení výroben svíček, a to do celého světa - od Srí Lanky po Island, nevijímaje některé nejprestižnější společnosti v Anglii a Dánsku. Všechny naše svíčky jsou ručně vyráběně, z německého a čínského parafínu, s knoty značky Henschke a WeDo a barvami Bekro a Kaiser Lacke. Hoří dlouho vysokým plamenem, celé se prosvítí a neroztékají se, a to vše bez nepříjemného černého kouře.

V nabídce máme kolem 23 barevných odstínů s možností výběru těch nejlepších vůní z Francie a Ameriky. Kolem 80% celosvětového prodeje svíček je pro dekorativní účely. proto stále vyvyjíme nové tvary a úpravy povrchu svíček dle měnící se módy a trendu v designu. Některé z našich svíček se objevily i v časopisech Elle a Esquire.

V roce 2008 jsme vyráběli svíčky, které byly použity na propagaci České republiky při příležitosti našeho předsednictví v Evropské unii.

Zabýváme se i prodejem parafínu a všech potřeb pro výrobce svíček. Zde si můžete přečíst, proč jsou svíčky vhodným dárkem a jakou svíčku zvolit ke které příležitosti.


Zboží v našem e-shopu pravidelně doplňujeme

Zboží v našem e-shopu pravidelně doplňujeme. Pro nákup svíček zvolte některou z kategorií výše. Dopřejte si tříknotové svíčky vyšší váhy. Váha svíčky kterou udáváme je orientační, u tříknotových koulí přesahuje 3 kg , což Vám zajistí dlouhé hodiny hoření takto extra těžké a nádherné svíčky.


Psalo se o nás